Kümme aastat oma ajalehe ja trükikojaga

“Kõige paremini saime aru sellest, et meid kohalikule rahvale ikkagi vaja on, viis aastat tagasi, kui meid puupaljaks varastati. Toona käis esimese hooga peast läbi mõte pillid kotti panna, aga kui meie sõbrad ja koostööpartnerid meile üksteise järel abi pakkuma hakkasid ? kes tõi arvuti, kes programme, kes paberit, kes lihtsalt ei kiirustanud mõne arve sissenõudmisega ?, ei jäänud lihtsalt muud üle kui jätkata,” meenutas Heikki Soom.

Ekslinnapea ja praegune riigikogulane Margi Ein ütles, et nii temal kui teistel põltsamaalastel on oma ajalehe üle hea meel: tänu Vali Uudistele saadakse infot kohalike sündmuste kohta ning leiab lahenduse nii mõnigi probleem. Linnavalitsuse arendusnõunik Jüri Reinpõld lisas:

“Erinevalt mõnedest teistest kohalikest lehtedest ma Vali Uudistest veel NHLi ja NBA edetabeleid pole leidnud. Järelikult on teil, millest kirjutada, ja neid, kes kirjutavad.”

Lisaks Vali Uudiste 962 numbrile on Vali Pressi trükikojast tulnud aga hulganisti muud trükisõna: voldikutest paksude teadus- ja juturaamatuteni välja.

“Loodame, et juubeleid tuleb meil tänapäeva heitlikele ja närvilistele majandusoludele vaatamata veel,” ütles Heikki Soom.

Jõudu siis “valikatele” järgmiste verstapostideni rühkimisel!

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus