Kultuuri- ja spordirahva tänuõhtu tuleb Jõgeva kultuurikeskuses

Neljapäeval Jõgeva maavalitsuses peetud nõupidamisel otsustati tuleva aasta 22. jaanuaril  toimuv Jõgevamaa kultuuri-ja sporditöötajate tänuõhtu korraldada  Jõgeva kultuurikeskuses.

Jõgeva maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja kohusetäitja Aime Meltsase sõnul oodatakse kultuuri- ja sporditöötajate tänuüritusele üle kolmesaja osaleja.

“Tänuõhtu on traditsiooniks kujunenud sündmus, mis peab teoks saama ka keerulisemate majandusolude ajal, millega korralduslikust aspektist mõnes mõttes arvestada tuleb. Kultuuri- ja sporditegijad väärivad pühendumise ja entusiasmiga tehtu eest kindlasti tunnustamist ja lugupidamist,” ütles maavanem Viktor Svjatõsev. 

“Tänuüritusel kuulutatakse välja Eesti Kultuurkapitali Jõgevamaa ekspertgrupi  aastapreemiate ning elutööpreemia saajad.

 Eesti Kultuurkapital koos Jõgeva maavalitsuse ning Jõgevamaa  Omavalitsuste Liiduga annavad ühiselt välja kultuuripreemia Kultuuripärl 2009,”  ütles Jõgevamaa rahvakultuurispetsialist Pille Tutt.

Tublisid tegijaid tänavad ka Jõgevamaa Spordiliit Kalju ja Rahvakultuuri Arendus- ja Koolituskeskus.

Aime Meltsas märkis, et tänuõhtu kultuuriprogrammi sisustavad peamiselt Jõgevamaa esinejad, kes nii kodumaakonnas kui ka kaugemal kõrge taseme poolest silma paistavad.

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus