Kuidas tähistate vabariigi aastapäeva?

Reet Alev, Pajusi vallavanem

Me korraldame tänuürituse, kus jagatakse välja mitmed teenetemärgid ja tänukirjad, tehakse teatavaks valla aukodanikud ning tunnustatakse valla elu edendamiseks panuse andnud inimesi. Kahjuks pole meil selliseid ruume, kuhu kogu vallarahvas ära mahuks, seega on tänuüritus kutsetega.

Kristian Vaarpuu, Jõgeva Kaitseliidu Maleva noorkotkaste juht

Osad Jõgeva Malevast osalevad paraadil, kuid mina sellega seotud ei ole ning mingeid kindlaid plaane ka veel selleks kuupäevaks teinud pole. Tõenäoliselt lähen kelgutama. Vabariigi aastapäeva pole ma kunagi väga suurelt tähistanud. Eks igast päevast tuleb rõõmu tunda. 

Janne Karu, Voore Aktiviseerimiskeskuse huvijuht

Me tähistame aktiviseerimiskeskuses aastapäeva alati pisut varem, et see ei langeks kokku maavanema vastuvõtuga. Sel korral toimus see 20. veebruaril. Eile tunnustati aktiviseerimiskeskuses tegusaid Saare valla elanikke, toimus segakoori „Serviti“ kontsert ning külas käis ka Kaitseliidu Jõgeva Maleva pealik Janno Rosenberg. 

Endel Sööt, Jõgeva valla ettevõtja

Vabariigi aastapäeva tähistamine algas varakult. Üleeile osalesin valla peol, täna lähen maavanema vastuvõtule ning pühapäeval on Kuremaa lossis ka üks vastuvõtt, millest ma osa võtan. Lossis suhtlen inimestega ning ergutan neid uutele tegudele. Muidu on 24. veebruar minu jaoks pigem ikka puhkepäev, ehk vaatan televiisorit ja tegelen ka võimalusel spordiga. 

Mati Kivi, Õnne Piimakarjatalu peremees

Eraldi pidustusi meil asutuses aastapäeva puhul ei ole, kõik farmi töötajad võivad osa võtta Põltsamaa kultuurikeskuses korraldatavast pidulikust aktusest. 24. veebruaril meil täieliku puhkepäeva ei ole, sest lehmadel ei ole vahet, kas on argipäev või püha, nemad tahavad lüpsmist igal juhul.

KÜSITLES EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus