Kuidas saavutada õige hingamine?

On alanud registreerimine rootsi terviseõpetaja Lena Kristiina Tuulse kolmepäevasele Tallinnas toimuvale enesejõustamis- ja hingamiskoolitusele.

Lena Kristina Tuulse on spetsialiseerunud pereteraapiale ja isiksuse arengule. Oma tervisekeskuse lõi ta juba 20 aastat tagasi, alustades Rootsis hingamisõpetajate koolitamisega.

Koolitus võimaluste leidmiseks oma unistuste teostamisel toimub 17. – 19. aprillini ja täpsemat infot selle kohta saab netilehelt www.vabastavhingamine.ee

Tuulse kirjutab oma raamatus “Elurõõm”: „Me kujundame oma elu kõigega, mida ütleme ja mõtleme. Saavutame selle, millesse ka alateadlikult usume. Kui ootate tõeliselt kõige paremat, siis saategi parima. Mõte on loov jõud. Oskus kasutada oma mõtteid ja teadvust õigesti kuulub kõige tähtsamate asjade hulka.”

Koolituse korraldaja Marika Tombergi kinnitusel on võimalik teadvustada neid käitumismustreid, mis meid piiravad. „Seda, mida Sa tunnetad ja millega oled kontaktis, on võimalik tervendada. Kindlasti saad juurde julgust rohkem iseenda eest seista ning mõistad paremini, kes sa oled,” lubab Tomberg.

JAANIKA KRESSA

blog comments powered by Disqus