Kuidas olete valmistunud algavaks kooliaastaks?

Tauri Kalda: Ega ma väga seda kooliminekut ei oota. Eelmine aasta läks küllalt kiiresti, see aasta võiks sama kiiresti mööda minna. Sel sügisel on siis lõpuklassi minek. Eksamite peale veel väga palju mõelnud ei ole, tuleb lihtsalt need ära teha. Edasiõppimise plaane pole veel teinud, ehk lähen kusagile kutsekasse, kuid mis eriala ja kuhu õppima, seda ei oska öelda.

Eerik Kaiste: Vaim on algavaks kooliaastaks valmis pandud ja just said viimased kooliasjad ka ostetud. Koolis peab ikka käima ja mul teine kursus, seega peaaegu pool teed juba käidud. Järgmisel suvel on plaan puhata kusagil välismaal. Edasiõppimist pole veel plaaninud, kuid eks elu näitab.

Tõnis Vainomäe: Ega ausalt öeldes pole kooliks eriti ettevalmistusi teinud, kooliasjadki on veel ostmata. Kooli väga ei viitsi ka minna, aga ikka peab, viimane aasta veel lõpuni käia. Lõpueksamite peale on veel vara mõelda, mingeid eesmärke pole endale eksamitulemuste suhtes seadnud. Loodan, et läheb võimalikult hästi. Pärast gümnaasiumi lõpetamist tahaks ülikooli minna.

Arlis Salu: Algavaks kooliaastaks olen hästi valmistunud ning kooli minekut ootan ka. Üldiselt mulle meeldib koolis käia, hinded on ka suhteliselt normaalsed, neid on ka igasuguseid. Lemmikaine on kunstiõpetus ja kõige vähem meeldib loodus.

Aigar Tamm: Eriti ei viitsi kooli minna, seal väga ei meeldi. Noh tegelikult sõpradega on küll lahe koos koolis käia, muidu oleks igav. Lemmiktund on kehaline, teen palju sporti, näiteks käin maadlustrennis ja mängin saalihokit. Koolis olen saanud igasuguseid hindeid — “kahest” kuni “viieni”.

Küsitles EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus