Kuidas me mängime

Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapil oli 14 osalejat, neist seitse külalised. Kaksikvõit jäi õnneks meile: võitis Uno Plakk Enno Eerma ees, punkte 9 vooruga 15 ja 14. Kaljo Siimer ja külalised Rakverest Maldon Haljas ja Orme Kaul kogusid võrdselt 11 punkti, järgnesid naisvõistlejad Kaari Vainonen (Tallinn) ja meie Merilii Jalg.

Klubi aastaparemus selgub kuue etapi põhjal kaheksast ja senini on sellega hakkama saanud viis mängijat viiekümnest osalenust. Kaksikjuhtimine kuulub Jõgeva Kabeklubile: Enno Eermal ja Uno Plakil on punkte vastavalt 78 ja 74, järgnevad viie parema tulemusega Kaljo Siimer, Maldon Haljas ja Imre Anton (Tallinn), punkte 60, 59 ja 55.

Enn Rüütsalu memoriaalil on peetud kümme etappi kaheteistkümnest. Üheksandal etapil olid paremikus V. Lüüs, A. Tulva, M. Haljas, K. Selli, J. Hermann ja V. Velbaum (kõik Tallinnast), Kümnendal etapil olid 13 punktiga tabeli tipus K. Selli ja V. Lüüs. I. Anton ja ja M. Haljas said võrdselt 12 punkti, järgnesid parim naine K. Vainonen ja V. Velbaum 11 punktiga.

Kümne etapi järel on paremusrea eesotsas V. Lüüs (116), M. Haljas (113) ja I. Anton (103).

SULEV LUHT

blog comments powered by Disqus