Kuidas liikuda edasi pärast finantsilist kaotust?

SISUTURUNDUS

Pole tähtis, kui tõsiselt teed oma jõupingutusi võla langetamiseks ja hoiuste kokkuhoidmiseks, on ikka võimalus, et elu mängib vingerpussi ning satute finatsilise kaotuse osaliseks.

Mõnikord tabav halb õnn meditsiinilise hädaolukorrana, kalli auto remondi või riskanste investeerguna.

Ükskõik milline tagasilöök, siin on väljatoodud, kuidas eksperdid annavad nõu, et teie rahalised vahendid jääksid rajale.

Mõista mis probleemi põhjustas

 

Enne kui uuesti uuesti sadulasse istud mõtle, miks sa lõpetasid nii madalal “Kas sa kukkusid? Kas sind visati? Kas te olete maastikul, mis oli teile liiga arenenud? “Küsib Razi Hecht, Wisconsini Delafieldis sõltumatu registreeritud investeerimisnõustaja Bronfman Rothschildi rikkuse nõunik.

“Tõlgitud isiklikku rahandusse: kas see on lihtsalt apsakas tee peal või kas te kasutate strateegiat, mis pole teie jaoks sobiv või millest teil jõud üle ei käi?” Tihti peale võtavad inimesed ka palju mõtlematuid laene, millel on väga suure intressid. Selleks, et selliseid tegevusi vältida on olemas laenude võrdlustabelid, mis aitavad hoida kulud laenudele võimalikult väikesed.

Rääkige professionaaliga

Isegi finantstöötajad püüavad välist abi, kui tabavad rahahäired. Alison Norris, SoFi Wealthi sertifitseeritud finantsplaneerija, õpetas hiljuti Minnesota meest, kes kaotas oma töö kindlustusseltsi finantsosakonnas.

“Kirjaoskuse seisukohast mõistis ta palju rahandustest ja kuidas oma eesmärke saavutada, kuid ta tundis ennast täiesti tühjana,” ütleb ta. “Nii et ta võitleb mitte ainult palga puudumisega, vaid ka oma väärtuse tajumisega.”

See on tavaline nähtus suurte rahaliste õnnetuste ajal. Rääkimine kolmanda osapoolega, näiteks professionaalne tasulise finantsnõustajaga, kes ei püüa teile finantstooteid müüa, võib aidata teie finantside parandamist ja enesehinnangu taastamist.

Hoiduge oma emotsioonidest

Suured muutused nagu töö või abielu kadumine on emotsionaalsed maavärinad, millele järgneb potentsiaalselt laastav rahaline tsunami. Üks lahutatud inimeste ühine probleem: selleks, et vältida oma kodust lahkumist, läheb partner säästude peale ning ostab kodu välja. See võib luua olukorra, kus maja on suur ja uhke, aga raha enam pole ning see viitab probleemile.

Halva plaanimise varade lahutamine abielulahutuse korral võib põhjustada ühele osapoolele raskusi – ja sageli on see naine, kellel on emotsionaalne kinnitus pere kodus.

Tehke plaan ning tähistage võite

Sageli on finantskahjude emotsionaalne mõju palju suurem kui sularaha tegelik kadu. Moraali taastamine uue reaalsusega – ja uus finantsplaan – on otsustava tähtsusega.

Te peate teadma ja aktsepteerima, mis toimub, ja mõistma, et seal on palju olulisemaid asju kui raha. Seejärel ehitage finantsplaan, et naasta mõnele tavalisele nägemusele. Seda on lihtsam öelda kui teha, sest sageli tähendab see, et töötate rohkem, vähendaes oma tavalist elustiili.

Pidades silmas isegi kõige väiksemaid rahalisi edusamme majanduslikes tagasilöökide lahendamiseks vajavate ohvritena, võib see olla suurepärane võimalus hoida moraali kõrgel ja hoida teid rahalise tervise suunas liikumiseks.

blog comments powered by Disqus