Kuidas lihtsate nippidega raha säästa

SISUTURUNDUS

Meie igapäevaelu saadab sisseostude tegemine ning sisseoste arukalt tehes võib säästa vähehaaval, ent järjepidevalt märkimisväärse summa. Kõik inimesed ei otsi alati kõige soodsamat pakkumist, vaid tihti valitakse mugavamalt ja kiiremini kättesaadav kaup.

Küll aga on võimalik säästa nii väiksemate kui ka suuremate ostude pealt ja seda üsna lihtsate meetoditega.

 

Hoia silm peal kliendilehtedel

 

Ette tuleb igasuguseid olukordi: kord on vaja koju toidukraami ostmist ette planeerida, teinekord võib tarvis minna haamrit või kruvikeerajate komplekti. 

Kodumajapidamises on tarvis aeg-ajalt soetada väga laias valikus esemeid või tooteid. Lihtne on minna ja astuda sisse esimesse poodi ning vajalik toode ära osta. 

Kuid on hea teada, et on väga suur hulk kauplusi ja poode nagu näiteks Rimi, kelle Rimi kliendileht on just see infoallikas, mille kaudu jõuab klientideni suurel hulgal häid ja soodsaid pakkumisi. 

On ju Rimi poekett oma pakkumistega leidnud tee klientide südameni ning suurt rolli mängib selles just kliendilehe pakkumised ja hästi valitud sooduskampaaniad. 

Kuid mitte ainult suuremad toidukauba jaeketid ei koosta oma klientidele sooduspakkumistega kliendilehte. Niisamuti leiab ka kliendilehti pakkuvaid ehituskauplusi, autokauplusi ning muid ettevõtteid. 

Kliendileht ei pea olema enam paberkandjal vastu tahtmist postkasti pillatud läikivast paberist reklaam, vaid nagu nutiajastul ikka leidub kõik vajalik ka internetiavarustes. 

 

Milleks see hea on? Kliendina on see mugav, sest nii saab ülevaate paljudes erinevates ettevõtetes käimas olevatele sooduspakkumistele. Nii ei pea käima läbi erinevaid kauplusi või siis erinevate poodide veebilehti kõik on koondatud ühte. Kui soovid kodus pisemat remonti teha, siis oleks näiteks kasulik enne uurida, kas kuskilt saab vajalikke materjale või tööriistu soodsamalt. 

Ava pakkumiste ja kampaaniate vaatamiseks näiteks KRauta kliendileht ja leiad kõik vajaliku oma koju, aeda või hoopiski lemmikloomale. Kogu majapidamise vajadusi üsna hästi katva KRauta kliendilehe abil võid saada ka häid ideid nii sisekujunduseks kui ka aia planeerimiseks. 

 

Säästa ka tervist ja naudi loodust


Kuid mitte ainult raha pole siin elus tähtis, vaid oluline on säästa ka tervist või teha midagi sellist, mis tõstaks toonust ja annaks hea enesetunde. Miks mitte siis mõne välismaise reisi asemel planeerida hoopiski aktiivne puhkus siinsamas Eestimaa looduses.  

Soovitame valida mõni kaunis paik Eestis, kus saad puhata kas üksinda või perega ning veeta aega looduses matkates või telkides. Õnneks on kõigi loodushuviliste suureks rõõmuks RMK abiga kaardistatud paljud looduskaunid metsad ja rabad ning veekogude-äärsed kenad lõkke- ning telkimisplatsid. 

Lisaks on rajatud rabadesse mugavad jalgteed kõikidele külalistele, et meie metsade sügavuses ja laiuvates rabades hingematvalt kaunid kohad oleks kõigile kättesaadavad. Meie looduses on kaardistatud ka suuremad ja väiksemad matkarajad, mis aitab planeerida marsruuti ning leida üles kõige kaunimad paigad.
Eks ole ka säästlikum ju reisida ikka kodumaal ja tänases maailmas saab metsa ja loodusesse lihtsamalt kui mõnele soojamaalennule. Nii jääb meist maha väiksem süsiniku jalajälg ning saame nautida puhast loodust, mis on meie suurim varandus. Looduse rüpes aktiivselt liikudes anname kehale toonust ja vaimule teravust. 

 

Arukas majanduslik mõtlemine ei tähenda börsil investeerimist või suuri teadmisi krüptorahadest. Pigem on selleks oskus leida mõistlikke viise vähem kulutamiseks. Kokkuhoid pole koonerdamine ning säästmine on tark.

blog comments powered by Disqus