Kuidas elasite üle sellenädalase tuisu?

Mairo Michelson: Tartus oli kõvasti hullem seis kui siin kandis. Praktikale jäin natukene hiljaks, sest linnaliini bussid sõitsid liiga kaua, sest nad pidid seal lumehangede vahel manööverdama. Olukorda oleks ehk andnud veidi parandada, kui linnas oleksid lumesahad varem välja sõitnud, kuid otseselt kedagi süüdistada küll ei tohiks.

Rain Vaikmäe: Kooli jäin selletõttu hiljaks,  sest ühistransport sõitis nii, nagu ise tahtis. Iseenesest midagi hullu küll ei olnud, täitsa tore talveilm ju. Kevadest küll kahju ei ole. Või õigemini, mis kevad see õieti ongi, täitsa korralik talv hoopis.

Karl Põder: Ilm oli vinge! Hommikul pidin päris kõvasti ukse pihta jooksma, et see üldse lahti tuleks, põlvini lumi oli ukse ees. Kooli ei oleks peaaegu jõudnudki, sest bussi tuli 50 minutit oodata. Tavaliselt tuleb selle aja sees 3 bussi, aga tol hommikul ei tulnud ühtegi. Siis läksin sõbra juurde ja vaatasime, kuidas veoautod jäid mäe peale kinni. Lõpuks jõudsin umbes lõuna paiku kooli ka.

Valentina Kalda: Meil läks päris hästi. Tööle jõudsime õigel ajal, sest bussid sõitsid õige graafiku järgi, võib olla 10-15 minutit hilinesid, aga sellest pole midagi. Kodust ennast välja kaevama ei pidanud, sest meil on linnas tubli majahoidja, kes tegi oma töö hästi ära ja teed olid ilusti lahti aetud. Seekord suuri probleeme ei olnud. Lumise kevade pärast meel küll kurb pole, pigem vastupidi ? laps sai vähemalt kelgutamas käia.

Vilma Pihle: Mul polnud midagi viga, kodunt sain ilusti välja ja kusagile hiljaks lumeolude tõttu ei jäänud. Elan siin linnas kohe tee ääres ja teed-tänavad olid hommikul korralikult puhtaks lükatud. Vahel on isegi maikuus lund tulnud ja ega meil selle vastu midagi teha pole, kõigest tuleb üle olla.

Eili Koitla

blog comments powered by Disqus