Kui palju olete sel suvel saanud ujumas käia?

Margus Põllupüü: Selle suve jooksul olen ujumas saanud käia häbiväärselt vähe. Pole õiget ilma olnud ja aega ei ole ka piisavalt. Mõned korrad olen karjääris käinud ujumas ja paar üksikut korda ka Emajões. Oleks tahtnud rohkem käia, aga pole õieti aega ega viitsimist, ehk suve lõpupoole tuleb veel head ilma, et ujuma minna.

Kaidi Põld: Peipsi järves olen käinud sel suvel umbes viis korda, mis on selle suve ilmade kohta päris piisav. Kui ilmad oleksid paremad olnud, siis oleksin kindlasti rohkem käinud. Siin hiljuti oli paar päris kuuma ja päikesepaistelist ilma, siis sai ka korralikult päikest võetud ja ka päevas mitu korda ujumas käidud. Ilusaid päikesepaistelisi päevi on olnud muidugi vähevõitu.

Timmo Koitla: Suveilmad on sel aastal küll suhteliselt nigelad, kuid ega see ujumist pole takistanud. Suplemas võib ju tegelikult iga ilmaga käia, see oleneb peamiselt inimese karastusest. Mina olen sel suvel mitmeid kordi ujumas käinud ja ei arva, et supluskordadest oleks väheks jäänud.

Enn Keerd: No paar korda olen ikka ujumas saanud käia, isegi meres olen sel suvel supelnud. Ilmad pole just kiita, aga sellegi poolest pole ujumist veel takistanud. Natuke kahju, et see suvi nii vihmane on, kuid ehk tuleb soe augusti lõpp ja september.

Egert Mägi: Mingid päevad olid siin vähe soojemad, siis sai ikka supeldud ja päevitatud. Ise ma eriline ujumise fanaatik pole, kuid soojemaid ilmu võiks ikka olla ja vihm võiks ükskord otsa lõppeda. Pole õiget suve olnudki. Kui ilm lubab, siis suve lõpupoole tahaks veel randa saada.

Küsitles EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus