Kui on kokkuhoid, siis on kokkuhoid

Eesti ja Läti on otsustanud ära jätta vabatahtlike riigikaitseorganisatsioonide ühise võidupühaparaadi Cesises, selle asemel korraldatakse Kaitseliidu paraad Jõgeval. Nii et kokkuhoid toob lõpuks paraadi ka meile koju kätte, sest Jõgeva on seni ainus maakonnakeskus, kus asub Kaitseliidu malev, aga võidupüha paraad veel pidamata.

Vooremaa tegijad peavad Vabariigi Presidendi Kantselei ja Kaitseliidu otsust igati tervitatavaks. Kui on kokkuhoid, siis olgu kokkuhoid kõikjal ja kõiges. Mitte nii, et osa on võrdsematest võrdsemad ja neid eelarvekärped justkui ei puudutakski.

Paraadiga seonduvatest ettevalmistustest lubab Vooremaa oma lugejaid informeerida. Samuti pole mõtet karta, et meie inimesed nii suure sündmuse korraldamisega hakkama ei saaks. Saavad küll.

Ka on linnaisad omalt poolt lubanud Kaitseliidule igati abiks olla, ja see on positiivne. Küllap saavad oma abi paraadi kordaminekuks anda ka muud organisatsioonid ja üksikisikud, kes selleks soovi avaldavad. Koostöös sujuvad asjad paremini ja loodetavasti läheb suurüritus korda.

Jõudu ja koostöötahet!

19. veebruar 2009

blog comments powered by Disqus