Kuhjavere küla tunnustas omakandi spordimeest

Suure-Jaani vallas asuva Kuhjavere külaseltsi juhatus tunnustas aastate sportlase tiitliga talupidajat Jaan Reinerit, kes on koduvalda paljudel spordivõistlustel edukalt esindanud.

Jaan Reiner kuulutati Kuhjavere küla aastate sportlaseks külavanem Romeo Muki ja tema abikaasa proua Urve Muki pidulikul vastuvõtul, mis oli pühendatud Eesti Vabariigi 95. aastapäevale.   “Oleme varem välja kuulutanud Kuhjavere aasta tegijaid.  Tänavu otsustasime aga külaseltsi juhatusega anda välja aunimetuse aastate sportlane. Põhjuseks on, et meie küla mees on aastaid mitmetel võistlustel kohalikku spordiau kaitsnud. Kui ees mõni spordisündmus, võib Jaanile alati loota,” rääkis külavanem Romeo Mukk.

Kui palju mul medaleid on, pole üle lugenud. Tegelen suusatamisega ja teistegi spordialadega. Treenimiskohtade leidmisega pole mingeid probleeme, sest maal jätkub neid piisavalt,” ütles Jaan Reiner, kellele Romeo Mukk ja külaseltsi juhatuse liige Urve Mukk andsid üle kohaliku meistrimehe Vello Sillaste valmistatud karika.

Jaan Reiner on ligi kümnel aastal sõitnud kaasa ka Tartu suusamaratonid. Ega ma oma kohtadega just kiidelda saa ja kohe ei tule need meeldegi. Samas pole ma saanud ka auhinda, mis on määratud tagantpoolt esimesele,” rääkis spordimees..

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus