KSK Jõgeva avab Põltsamaal uue kodutehnika kaupluse

Laupäeval avatakse Põltsamaal KSK Jõgevale kuuluv  kauplus  KSK kodutehnika. Seni paiknes KSK Jõgeva kodutehnika kauplus Põltsamaal Pärna tänaval.

“Uue kaubanduspinna otsimisega Põltsamaale tegelesime aastaid. Möödunud aasta lõpus  avanes võimalus osta Põltsamaale hoone, kuhu saime välja ehitada suure ja moodsa kaupluse. Võrreldes varasemaga suurenes meie kaubanduspind Põltsamaal kolm korda, ” ütles KSK Jõgeva juhataja Lydia Svjtõseva.

“Uues kaupluses hakkame pakkuma rikkalikuks valikus kodutehnikat, elektrimaterjale, valgusteid, kalastustarbeid ning aia -ja metsatehnikat. Samuti pakume ATV-sid, rollereid, sõiduvarustust. Ettetellimise korras müüme ka mootorrattaid. KSK Jõgeva on Veltmotocenter Eesti esindaja Jõgevamaal. Suurenenud on ka kalastustarvete kaubavalik,” ütles Põltsamaal asuva kodutehnika kaupluse juhataja Pille Svjatõseva.

“Oleme käivitanud Põltsamaal kaubandusprojekti, mille märgusõnadeks on uus kauplus, uuenenud kaubavalik ja uskumatud hinnad, ” lisas ta. “Kaupluse avapäeval üllatame esimest viitkümmet ostjat kingitusega. Samuti pakume nii Jõgeva kui ka Põltsamaa kaupluses praegu muretut jõuluaega, mis tähendab seda , et liisinguga ostjad saavad kolm kuud maksepuhkust,” ütles KSK Jõgeva juhataja Lydia Svjtõseva.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus