Kristo Treial ja Grete Aare karikavõistlustel edukad

 Eesti Võistlustantsu Liidu korraldatavate karikavõistluste seniste etappide  kokkuvõttes on nii standardtantsude kui ka Ladina-Ameerika tantsude arvestuses   esikohal tantsuklubi Stiil Jõgeva filiaali tantsulapsed Kristo Treial ja Grete Aare. Edukalt osalesid nad ka möödunud reedel Ahtme spordihallis  toimunud karikavõistluste neljandal etapil, ehkki seal ei läinud neil niisama hästi kui varasemates võistlusvoorudes.

Ahtme spordihallis pälvisid Kristo Treial ja Grete Aare juunioride II D ja noorte D vanusegrupis standardtantsudes 16 tantsupaari hulgas 8. koha. Ladina-Ameerika tantsudes saadi 6. koht, kusjuures tantsimas oli 18 paari.

 “Karikavõistluste senise nelja etapi tulemusena on Kristo Treial ja Grete Aare praegu esikohal,” lausus Kristo ema Signe Treial, kes tantsulembelise lapsevanemana klubi Stiil Jõgeva filiaali tegevusele hoolega kaasa on aidanud. ?Nii on neil lootust tulla ka karikavõistluste võitjaks. Võistluste järgmine etapp on mais, viimased voorud aga detsembris.?

Jõgeva Gümnaasiumi õpilane Kristo Treial ja Vaimastvere Põhikoolis õppiv Grete Aare on koos tantsinud neli aastat. Neid juhendavad treenerid Silver ja Oliver Hannus ning Reet Kurvits ja Pihel Kutsar.

 ?Lastel hakkab tantsimine sujuma järjest paremini,? arvas Signe Treial.

 Ahtmes peetud karikavõistluste etapil osales klubi Stiil Jõgeva filiaalist teinegi tantsupaar ? Andrei Zevakin ja Renata Johansson. Tavaliselt tantsivad nad laste II E klassis, aga kuna selle klassi paarid üldjuhul karikavõistlustel veel ei osale, tuli neil tantsida laste II D vanuseklassis. Standardtantsudes saadi 14. ning Ladina-Ameerika tantsudes jäädi jagama 13.-14. kohta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus