Kristlike tõekspidamisega mootorratturid abistasid Metsatarekest

Soomes tegutseva kristlastest mootorratturiteühingu Gospel Riders liikmed kogusid lastekodule Metsatareke raha paljude vajalike hügieenitarvete  ostmiseks. Metsatarekese juhataja Marika Tekkeli sõnul on nii Gospel Riders Eesti kui ka Soome organisatsioonidega kujunenud pikaajaline koostöö, mida jätkatakse ka tulevikus.

Soomlaste kogutud raha eest korraldas hügieenitarvete ostmise Gospel Riders Estonia president Janno Kümnik koos oma kaaslaste Raido Orase ja Jurgis Kazjavaga. “Nemad tõid väga vajalikud tarbeesemed ka meie lastekodusse. Kingituse üle rõõmustasid nii lapsed kui ka töötajad. Istusime ka ühises kohvilauas, kus arutasime tulevikuplaane,” rääkis juhataja Marika Tekkel. Külalised tutvusid Andruse ja Silvi nimeliste peremajadega, samuti uue köögi ja elutoaga.

“Meil on olnud tõelised soojad suhted Gospel Riders liikmetega nii Soomest kui ka Eestist. Lastekodu on väga tänulik Tapio Kyllönenile ja Tarja-Liisa Käpynenile, kes meile tänavu raha kogusid, samuti kingituse kohaletoojale Janno Kümnikule,” lausus Marika Tekkel.

“Külaskäigud Metsatarekesse on alati hingekosutavad, tuleme meelsasti sellesse sõbralikku majja,” lausus Gospel Riders Estonia president Janno Kümnik.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus