Koolialgust tähistatakse pidudega

Põltsamaa Kultuurikeskuses toimub 1. septembril neljandat korda Noorte Suvelõpu Jämm, mis algab kell 19. Pidu kestab neli tundi, selle aja jooksul on puldis kolm diskorit  Jõgevamaalt, peaesinejaks on aga Eestis laineid lööv DJ Studios.

Maakonna diskoritest valivad plaadimuusikat, milles on stiilidest juhtival kohal club ning mainstream, Imre Mihhailov, Märt Kurik ning Põltsamaa noormees Tauri Pärna. DJ Studios pakub tantsuks parimaid drum and bass stiili muusikapalu. Peo riietusstiiliks on koolivorm ? tegemist on ju koolialguse peoga. Pääse üritusele maksab 25 krooni.

Jõgeval tähistatakse kooliaasta algust 1. septembril kesklinnas. Ürituse pealkiri on “Teadmistepäeva tähistamine Jõgeval”. Jõgeva Gümnaasiumi korvpalliplatsil toimub traditsiooniline tänavakorvpalli võistlus “Tere, Kool”.

Tabivere rahvamajas on 2. septembril algusega kell 20 üritus “Tere, Kool” ehk suur koolialguse jam. Diskoripuldis on kohalikud noored DJd Arvu Aunap ja Märt Kurik. Tabivere Noorteühingu liikmetele maksab peopilet 20 krooni, teistele 25 krooni.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus