Kõik klubid kaotasid

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel oli nädalavahetus Jõgevamaa klubidele taas õnnetu. Kõik kolm meeskonda kaotasid.

Laupäeval juhatas II liigas kaotuste seeria sisse Jõgeva SK Noorus-96, kes jäi koduväljakul 0:2 (0:1) alla Tartu JK Tammeka III meeskonnale. Esimese poolaja mängis Noorus passiivselt ning rohkem väravavõimalusi tekitasid tartlased. Üks nende pealelöök leidis tee ka väravasse.

Teisel poolajal laabus väljakuperemeeste mäng paremini ja tekkis ka mitmeid häid momente skoori tegemiseks, kuid punkt jäi i-le panemata. Kõige lähemal oli väravale Kirill Matiitšin, kelle pealöök tabas väravalatti. Nagu ka hooaja varasemates mängudes puudus edurivil õige teravus.

Kaks minutit enne mängu lõppu lõid teise värava hoopis tartlased ja võitsid mängu 2:0.

FC Jõgeva Wolves mängis pühapäeval Tartus sealse JK Welco II meeskonnaga ja kaotas 2:6 (1:1). „Hundid” olid punktides kinni esimesed 54 minutit. Avapoolajal viis Tõnis Piiri Wolvesi 1:0 ette, kuid enne vaheaega tartlased viigistasid.

Kohe teise poolaja avaminutil viis Marko Murumaa taas Wolvesi 2:1 juhtima ja seda eduseisu hoiti kaheksa minutit. Siis aga tabas 54. minutil meie meeskonda sügav mõõnaperiood, kui veerandtunniga lõi Georgi Ivanov neli väravat ja Welco asus juhtima 5:2. Sellega oli mäng tehtud ja 85. minutil tegid tartlased penaltist lõppseisuks 6:2.

Kõige lähemal oli punktiskoori kasvatamisele III liigas mängiv Vaimastvere SK Illi/Noorus-96 ühendmeeskond mängus FC Elva II meeskonnaga. Esimene poolaeg kulges Vaimastvere Arenal võrdsete võimaluste mänguna, kus väljakuperemehed olid veidi paremad. Kuidagi ei suudetud aga rünnakuid korraliku pealelöögiga lõpetada. Poolaeg 0:0.

Teisel poolajal, mängu 51. minutil asusid külalised 1:0 juhtima. Vaimastvere meeskond aktiviseerus ning rünnati suurte jõududega. Kuni 77. minutil Kristjan Kuldmägi viigistas. Väljakuperemehed ründasid edasi ja üritasid ka võiduväravat, kuid see maksis kaitses kätte. Kohtumise viimasel minutil lõid värava hoopis Elva mängijad ja võitsid 2:1. Vaimastvere meeskonnale taas väga valus kaotus.