Köieveomeistriks Jõgeva vald

Paduvere talumuuseumi õuel toimunud jaanipeol selgitati välja ka Jõgevamaa meister köieveos ja toimusid valla lahtised meistrivõistlused sangpommi rebimises. Võistlusi ei suutnud segada ka tugev vihmasadu.

Köieveos asusid võistlustulle kolm meeskonda, kus kindla võidu pälvis Jõgeva vald (kapten Rein Metjer). Valla meeskond koosseisus Vallo Allingu, Aimar Allingu, Janek Alits, Tõnis Metjer ja Andres Metjer alistas mõlemad vastased tulemusega 2:0.

Teine koht kuulus Põltsamaa linna meeskonnale: Olar Teras, Lenard Moroz, Koit Põder, Virgo Vaible ja Tarmo Jukk ning kapten Mart Paabort. Kolmas oli Pedja Team  koosseisus Mihkel Nõel, Kauri Soolepp, Karli Soolepp, Leo Aron, Tanel Kiisküla ja kapten Anetta Nõel.

Medalid andis parimatele üle maakonna spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets.

Loodetavasti on aasta pärast toimuval uuel jõukatsumisel  osavõtjaid rohkem, sest ei taha uskuda, et kõik tugevad mehed maakonna piiridest kadunud oleksid. 

Sangpommi rebimises toimusid Jõgeva valla lahtised meistrivõistlused, mille läbiviijaks oli seenioride maailmameister Ülo Kuusk. Naistest võitis Jaana Päärand, kes rebis 8-kilost pommi 23 korda. Talle järgnesid võrdselt 21 korraga Karolina Ivanova ja Anetta Nõel.

Meestest oli taaskord võidukas Andres Metjer oma venna Tõnise ees. Mõlema tulemus oli 30. Kolmas oli Liivar Põldkivi 26 korraga. Kahjuks jäi võistlustest seekord kõrvale mullune võitja Remo Raugme. Seenioridest oli ainus osaleja ja kindel võidumees Ülo Kuusk Palamuselt. 

TIIT LÄÄNE

blog comments powered by Disqus