Kohtuniku jäme eksimus tühistas Jõgeva meeskonna võidu

Jõgeva SK Noorus-96 sattus omapärasesse olukorda: kuigi meeste karikavõistluste 1/32-finaalis  listati penaltiseerias Tallinna FC Hell Hunt, tühistas kohtuniku eksimus nende võidu.
Nimelt lõppes kolmapäeval Vaimastvere Arenal peetud Tipneri karika mängu normaalaeg 1:1 viigiga  ning vastavalt juhendile oleks pidanud järgnema 30-minutiline lisaaeg, ent kohtunik eksis ja alustas kohe penaltiseeriat. 11 meetri karistuslöökide seerias saatis tulemusega 5:3 edu Jõgeva mehi.
Eesti Jalgpalli Liit otsustas eile, et mängu jätkatakse Vaimastveres 12. augustil kell 19 sealt, kus viga tekkis ehk penaltiseeria tühistatakse ja mängitakse lisaaeg. Kui seejärel on seis viigiline, siis minnakse taas penalteid lööma. Märkimisväärne on seegi, et Jõgeva meeskond lõpetas kohtumise kümnekesi, sest üks pallur nägi enda ees punast kaarti – nüüd tuleb ka lisaaeg mängida arvulises vähemuses.
12. augustil jätkatava mängu puhul saavad osaleda samad mehed, kes möödunud kolmapäeval,
kollased ja punased kaardid jäävad kehtima, vahetusi saab teha nii palju, kui tolleks hetkeks neid järel oli. Jalgpalli Liit katab jätkuva mänguga seoses külalisvõistkonna transpordikulud ja staadioni rendi.
Pühapäeval, 26. juulil sai Jõgeva SK Noorus-96 Eesti meeste jalgpalli meistrivõistluste 2. liigas koduväljakul 2:1 võidu Lasnamäe FC Ajaxi üle. Jõgeva mehed jäid 2. minutil kaotusseisu,
kuid Markus Orava 44. ja Sander Pomjalovi 60. minuti tabamused kallutasid mängu SK Noorus-96 kasuks.
2. liiga põhja/ida piirkonnas asub Noorus-96 20 punktiga 3. kohal, Jõgeva Wolvesil on ühe vähem peetud mänguga kirjas 9 punkti, millega asutakse 9. kohal. SK Noorus-96 järgmiseks vastaseks on 1. augustil võõrsil JK Sillamäe Kalev, Wolves võõrustab 2. augustil kell 15 Jõgeva linnastaadionil Tartu FC Heliost.
Naiste rahvaliigas jäi FC Jõgeva Wolves/Oshee 21. juulil tulemusega 0:8 alla Tartu JK Welcole, kuid alistas 28. juulil Tabivere gümnaasiumi staadionil Puhja SK Barca tulemusega 2:0. Väravad lõid 14. minutil Kaija-Liisa Oras ja 52. minutil Marite Komp. Naiste rahvaliiga kolmandas alagrupis on Wolves/Oshee seitsme võistkonna konkurentsis hetkel 5. kohal.