Kohtumiseni Palamusel!

Palamuse laadapäeva hommikul ei saa vähemasti Piibe maanteel Palamusele jõudmisega eksida. Kui näete autokolonni, siis võib kindel olla, et oletegi laada lähedusse jõudnud ja eessõitjate tee viib sinna. Iseasi, kui lähedale laadaplatsile üldse saab. Palamusele kogunesid inimesed üle Eesti, autole parkimiskoha leidmisega oli natuke tegemist. Parkimisplatsideks olid muudetud heinamaad kahel pool teed, üks plats oli aga juba nii  mudaseks muutunud, et autod sinna sisse jääma kippusid. Parkimist korraldavad mehed olid aga oma ülesannete kõrgusel ja jõudsid kõigile appi.

Laupäevasel laadal oli hulgaliselt nii müüjaid kui esinejaid,  sai tutvuda ka huvitavate loomatõugude ning põnevate aiasaadustega ja käsitööga. Väljanäitusel võinuks aga eksponaate rohkem olla. Küllap takistas paljusid oma aiasaaduste ja käsitööga kohale tulemast kõrge bensiinihind. Nii jäi mõnigi huvitav eksponaat koju ja sellest on muidugi kahju.

Laadakülalistel tasub aga oma piletinumbrid üle kontrollida — ehk võitis just teie pilet auhinna, teie olite aga võitude loosimise ajal juba koduteel.

Aga kui te siiski auhinda ei võitnud, pole mõtet kurvastada. Järgmisel aastal oodatakse taas kõiki Palamuse väljanäitusele ja laadale.

23. september 2008

blog comments powered by Disqus