Klubiõhtu pajatustega

Memme-taadi klubi on Maarja rahvamaja juures koos käinud juba aastaid ning on üks rahvamaja aktiivsemaid ja tegusamaid kollektiive. Klubi president on Raivo Jürgenson Pataste külast ja nõukotta kuulub esindajaid kuuest ümberkaudsest külast. Aja jooksul on klubiõhtutel käinud külas mitmeid huvitavaid inimesi ? lauljaid, sensitiive, tohtreid jne. Peoõhtud on alati kujunenud lustakaks koosviibimiseks, kus on ka piisavalt nii laulu, tantsu kui ka nalja.

Seekordse klubiõhtu programmi panid kokku peamiselt peolised ise. President Raivo Jürgenson julgustas rahvast meenutama mõnd naljakat juhtumit või seika kas siis iseenda või naabrite-tuttavate elust. Nalja sai kõvasti. Ka külalisel Eevi Treialil oli jutustada nii humoorikaid tõsielujutte kui ka esitada pajatusi Kodavere murdes.

Vahelduseks mängiti lõbusaid mänge ja peeti laudkondade vahel viktoriin, milles kõige enam punkte võis saada just vaimukamate vastuste eest. Õpiti ühislaulu ning memmede rühm kandis oma repertuaarist ette kaks uut tantsu. Mitu pala esitas rahvamaja estraadiring, millest ühe autor on klubi liige Ilme Roosmäe. Tantsuks mängis rahvamaja uus kapell, kes alustas proovidega alles sellel aastal.

VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus