Kiri: Tormilt võta tiivad?

On käes lõpuaktuste aeg. Iga lilleõie ulatamisega lõpetajale kaasnevad ka soojad sõnad.
Mustvee Gümnaasiumi 9. klassi lõpuaktus sai peetud 17. juunil. Saali kaunistuses hakkasid silma härjasilmade suured lihtsad õied, mille üle kõrgusid tänavuse rukki rohelised valmimata pead. Meeleolu lõi Solveig Nõmme esitatud laul võõrapärasest kaunist õiest edelweisist.
Tüdrukute kaunid kleidid olid liialdusteta, poistele andis klassikaline riietus hoopis väärikama mulje.
Parimad lõpetajad olid Kati Kivi, Riina Noormägi, Marit Paas, Liisi Rattasepp ja Merli Reinuste, noormeestest Andreas Persidski. Osadele lõpetajatele ulatati kiituskirjad, kui mingis aines oli aastate lõikes ?viied? olnud.
Tänati esimest õpetajat Mai Lemzjakovat ja praegust, Natalja Randoja, kes oli klassijuhatajaks 4 viimast aastat. 5. klassis oli selleks Anneli Korela, kes nüüdseks on kaugemal. Temalt oli tulnud kaunis õnnitluskaart, milles ta soovis oma kasvandikele visadust, eneseusku ja kindlust iga hinna eest saavutada püstitatud eesmärk.
Oma pöördumises rõhutas õpetaja Randoja muutusi, mis nende aastatega on õpilastes toimunud, ja need on rõõmustavad. Lastevanematest soovis parimat selles klassis ka oma pedagoogilist praktikat teinud Ülle Säälik, kes ütles muuseas, et iga klassijuhataja on midagi väärtuslikku lisanud noorte inimeste kujunemisse.

Eha Nõmm

blog comments powered by Disqus