Kiri: Noorte heategevuslik teatejooks tulemas

17. mail jooksevad koolinoored Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Paides heategevuslikul teatejooksul, mille tulud lähevad õnnetuse läbi liikumisvõime kaotanud laste ravi toetuseks.

Teatejooksule on oodatud kõik noored üle Eesti oma koolikaaslastest või ka lihtsalt sõpradest koosnevate võistkondadega. Teatejooksu tuludest ja maikuus avatavalt Elioni heategevusnumbrilt saadavad annetused lähevad Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse toetuseks, kus ravitakse liikumisvõime kaotanud lapsi.

Kui Norras on heategevuslikke teatejookse peetud juba kümme aastat, siis Eestis toimus esimene selline üritus mullu, kui Tallinnas Schnelli pargis ja Kernus jooksid ligi pooltuhat last. Mulluse teatejooksu 55 000 kroonise annetuse eest osteti Haapsalu Neuroloogilisele Rehabilitatsioonikeskusele seisulaud ja laste mängutoa sisustus.

Üks heategevuslikul teatejooksul osalev võistkond saab loosiga võimaluse võtta osa Norras toimuvast jooksust. Täpsemad võistlusreeglid leiab teatejooksu kodulehelt www.teatejooks.ee.

ERIK PALLASE,
teatejooksu peakorraldaja

blog comments powered by Disqus