Kiri: Hea nõu on kallis

Valimised on nüüd tükiks ajaks möödas, aga igasugu kraami, mida enne seda tähtsat sündmust jagati, saab tarvitada veel tükk aega. Kohviubade, kommikarpide ja muu söödava-joodavaga on lugu lihtne. Need tarvitad ära ja viskad pakendid minema. Aga pastakatega annab veel tükk aega kirjutada, huulepulk peab üsna kaua vastu ja peeglit ei tohiks ebausklik inimene mingil juhul ära lõhkuda. Tikutoos on ka selline asi, et väga ruttu teda tühjaks ei tarvita, aga kui inimese pilt, partei nimi ja number peal, on veidi imelik karbiga vehkida.

Nii et mõte selles, et nüüd, kui valimised möödas, maksumaksja raha eest ostetud ja sellelesamale maksumaksjale kingitud nänn aga veel alles ja tarvitamiskõlblik, oleks hea, kui kellelgi tuleks nutikas mõte, kuidas tarbekaupadelt need nimed ja numbrid maha saaks. Et muidu nagu ilusad asjad, aga?

Kui keegi on avastanud näiteks mõne kodukeemiavahendi, ravimtaime või mille iganes, mis teksti nii maha võtab, et objekt, millele see kirja pandud, sama ilus või veel ilusamgi välja näeb, andku teada.

S. Selgäär, pensionieelik

blog comments powered by Disqus