KIRI: Carmen Kassi ideekonkurss “Eesti suureks!”

Carmen Kass kuulutas välja noorte ideekonkursi “Eesti suureks!”, mis kutsub pakkuma ideid Eesti konkurentsivõime tõstmiseks maailmas.
Mida teha, et eestlane oleks hinnatud tööjõud, et investeeringud tahaksid Eestisse tulla, et Eesti tekitaks maailmas positiivseid seoseid, et Eestis tekiksid uued töökohad ja hakkaksid arenema uued elualad? Carmen Kass ootab kõrgelennulisi ja ebaharilikke ideid, mis siiski päris fantastika valdkonda ei kuuluks.
Ideid võivad saata õpilased ja tudengid, ning need tuleks saata vabas vormis koos oma kontaktandmetega aadressile carmen.kass@respublica.ee hiljemalt 1. maiks. Võitjad valib Carmen Kass isiklikult ja kuulutab välja 1. juunil. Kõige arukam ja kõige loovam idee saavad kumbki auhinnaks sülearvuti.
Meie tugev külg Euroopa Liidus on hea investeerimiskeskkond, kuid probleemideks on madal tootlikkus, kehvad kutseoskused ning heade töötajate nappus ka juhtide seas.
Ometi on Eestil kõik eeldused, et teiste Euroopa riikide seas silma paista ja olla edukad nii riigi kui kodanike tasandil. Konkurentsivõime arengut tundub täna takistavat aga vähene soov tööd teha ja hirm ebaõnnestumise ees.

SIIM MÄNNIK

blog comments powered by Disqus