Kiri: Ainult unistus

Elan Mustvees, olen raske puudega pensionär ja tunnen suurt puudust saunast: juba viis aastat pole meie linnas sellist asutust olnud. Eelmine linnapea G. Kulkov vastas sellekohasele küsimusele, et sauna remontimiseks pole linnal raha. Seepärast olengi sunnitud naabrite pool saunas käima, ent nemadki ütlevad, et ega neil pole mingi linnasaun. Nii et vahel saan sauna, vahel mitte.

26. märtsil tabas mind insult. Mind viidi Tartusse kompuuteruuringule ning avastati, et ajus on tromb. Tartust suunati mind edasi Jõgeva haiglasse. Valves oli haigla juhataja dr Põdder, kes suunas mind intensiivravisse. Seal oli tore ja lahke arst dr Silva Lõoke, kes kirjutas head rohud ja lohutas, et küll ma terveks saan.

Olin haiglas ühtekokku poolteist kuud. Seal oli väga tore kollektiiv. Üks hooldajatest ? Maie ? tõi mulle koguni aprillis värsket tilli ja peterselli, öeldes, et need aitavad vererõhku alandada. Ka teised hooldajad olid südamlikud. Sain igal nädalal vannitatud ja pestud. Nii et nende pooleteise kuu jooksul täituski minu unistus omada pidevat pesemisvõimalust. Aitäh Jõgeva haigla toredale abivalmis kollektiivile!

V.T., Mustvee pensionär

blog comments powered by Disqus