Kevadkeskus Torma võttis tiitli üle otseülekande vahendusel

Läinud reedel, kevade esimesel päeval, võttis kevadkeskus Torma talvekeskuse Jõgeva käest üle valla kultuuripiirkonna tiitli. Kui muidu oleks seda tehtud murutraktorite paraadiga, siis eriolukorra tõttu ei visatud pidu nurka ja see toimus otseülekande vahendusel.


„Möödunud aasta esimesel advendil andis sügiskeskus Palamuse Jõgeva linna kuuse all üle rändkarika. See tähistas sümboolselt sügise lõppu ja talve algust. See talv, mis on pigem olnud üks pikk sissejuhatus kevadesse, on lõpuks läbi saanud,“ ütles Jõgeva kultuurikeskuse juhataja Ainar Ojasaar.
Juhataja nentis, et saabunud kevad annab alati lootust, et kõik läheb paremaks. „Ja kui me seda ise usume, siis lähebki paremaks. Talvekeskus Jõgeva soovib Tormale sisukat kultuuriküllast kevadet,“ ütles Ojasaar.
Kevadkeskus Torma maskott mullamutt Mutt nentis küll, et paljud sündmused jäävad korraldamata. „Kevadkeskus sai ootamatu puhkuse, mida pere ringis ja värskes õhus veeta võib,“ ütles Mutt. Aga sellegipoolest ei tasu kurvastada, sest pärast eriolukorra lõppu saab taas kevadet nautida ja sündmustest osa võtta. Peab vaid veidi kannatlik olema. „Kultuuritöö ei katke,“ lubas Mutt.
Kevadkeskus Torma Facebooki lehe vahendusel said vaatajad keerutada jalga ansambli Mister Ai saatel. Seega ei jäänud pidu päris pidamata.
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus