Kettagolfis tuli harrastajate meistriks Maria Liivamägi

Kettagolfi harrastajate Eesti meistrivõistlustel saavutas naiste seas esikoha Jõgevamaalt pärit ja praegu Märjamaal elav Maria Liivamägi.


Möödunud nädala lõpus Alutagusel toimunud võistlustel tegi Liivamägi kolme päeva jooksul kokku 202 viset, edestades 205 viset teinud Elvast pärit Eleri Pastakut ning 206 viskega pronksmedali teeninud Celin Lannusalut.
“Olen mänginud neli aastat, see on minu esimene suurem üle-eestiline võit,” ütles järgmisel nädalal 28. sünnipäeva tähistav Liivamägi. “Eelmisel sügisel võtsin end käsile ja hakkasin rohkem võistlema, enne olin rohkem pühapäevamängija. Praegu mängin viis korda nädalas. Seni olin poodiumile pääsenud Jõgevamaa meistrivõistlustel, ka Läänemaal ja Raplamaal.”
Liivamägi sõnul on tema järgmine eesmärk osaleda Eesti kettagolfi profiklassi meistrivõistlustel. “Kui enne oli see minu jaoks tore harrastus, siis nüüd on mul eesmärgid: tahan tõusta Eesti parimate sekka,” kinnitas paar korda kuus Jõgevamaad väisav kettagolfar.
Naiste seas tegi kettagolfi meistrivõistlustel kaasa 25 harrastajat. Kokku väisas Alutaguse ja Mäetaguse radu möödunud reedest kuni pühapäevani 360 osalejat, harrastajate meistrid selgusid kuues arvestuses.

MIHKEL UIBOLEHT

blog comments powered by Disqus