Keskerakonna fraktsioon umbusaldab abilinnapea Tiit Kulu

Umbusaldamise põhjusteks märgiti linnavolikogu Keskerakonna fraktsiooni koosolekul, et linnavalitsus pole tegutsenud vastavalt volikogu õigusaktidele. Samuti süüdistati linnavalitsust võltsitud dokumentide esitamises volikogule, valedes ja linnakodanikele väära ning eksitava info jagamises.

Keskerakonna fraktsiooni kuuluvad Põltsamaa linnavolikogus Riho Laanes, Anne Lättemägi ja Andres Vään.

“Arvestades asjaolu, et Keskerakonna soov avaldada umbusaldust tuli välja alles kolmapäevasest ajalehest Vali Uudised, siis ainult ajaleheartikli põhjal on väga raske seisukohta võtta. Ootame ära ametliku umbusalduse, kui see üldse tuleb,” märkis Põltsamaa linnavolikogu esimees Toivo Kroon.

Tiit Kulu märkis, et on enda hinnangul abilinnapeana tegutsedes tuginenud riigi ja kohaliku omavalitsuse seadustele ja õigusaktidele.”

“Pole midagi teha, kui mu töö kellelegi ei meeldi. Mis puutub minu kui abilinnapea edasisse käekäiku, siis olen valmis igasugusteks lahendusteks,” lausus Kulu.

Keskerakonna fraktsioon annab umbusaldusavalduse üle 25. märtsil toimuval linnavolikogu istungil. Arutlusele tuleb avaldus aprillikuisel istungil.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus