Keskerakondlastest pürivad Põltsamaa linnajuhtideks Taavi Aas ja Andres Vään

Kohalike omavalitsuste valimistel kandideerivad Keskerakonnast Põltsamaa linnapeaks praegune Tallinna abilinnapea Taavi Aas ja linnavolikogu esimeheks ettevõtja Andres Vään.

Taavi Aas kandideerib küll ka Pirita linnaosas Tallinna linnavolikogusse, kuid on valmis kandideerima ka Põltsamaa linnapeaks. „Sellekohane ettepanek tuli erakonnakaaslastelt Põltsamaal. Andsin kiiresti jaatava vastuse, sest mu pere ja kodu on praegugi Põltsamaal. Kindlasti pole mu kandideerimine seotud kartusega Tallinnas tööta jääda, sest usun, et pealinnas saavutab Keskerakond valimisvõidu,” kinnitas Aas, lisades, et lähtub linnapeaks kandideerimisel Keskerakonna üldistest põhimõtetest, kuid eriti oluliseks peab linna varahalduse sellist arendamist, kus linn korraldaks nii veemajandust kui tänavate hooldust ja remonti. Oluline on omavalitsuse ja ettevõtete hea koostöö, mis tugevdab linna tuludebaasi ja annab uue tõuke arutelule Põltsamaa linna ja valla ühinemise teemal.

Taavi Aas ei välista Põltsamaal Keskerakonna koostööd kõikide erakondadega „Oluline on aga see, et iga volikogu liige jääks truuks põhimõtetele, mida ta esitas sellele kohale kandideerides,” rõhutas Aas.

Taavi Aas on töötanud Põltsamaal 1991. aastast ja olnud firma E-piim finantsjuht. Aastal 2005 sai temast Tallinna abilinnapea.

Keskerakonna kandidaat Põltsamaa linnavolikogu esimehe ametikohale on Põltsamaa Ettevõtjate Liidu president ja praegune linnavolikogu ja Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna esimees  Andres Vään. „Kui tuleb hakata volikogu juhtima, siis pean selles tegevuses  oluliseks lähtumist õigusaktidest. Koalitsiooni tekkimise korral on oluline konstruktiivse diskussiooni kujunemine linna üldiseks hüvanguks,” lausus Vään.

JAAN LUKAS 

blog comments powered by Disqus