Keskerakond külastab Jõgevamaad

Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liikmed on täna ja homme ringreisil Jõgevamaal, mille käigus toimuvad kõigile avatud rahvakohtumised ning lisaks tutvutakse kohalike omavalitsuste ning ettevõtjatega.


Kahepäevasel külaskäigul osalevad keskfraktsiooni juht Kersti Sarapuu, fraktsiooni aseesimees Andrei Korobeinik ja riigikogu liikmed Marika Tuus-Laul, Enn Eesmaa, Erki Savisaar, Anneli Ott, Kaido Höövelson, Jaanus Karilaid, Tarmo Tamm, Marek Jürgenson ja Natalia Malleus.

Rahvakohtumised toimuvad täna Põltsamaal ja Jõgeval. Põltsamaa kultuurikeskuses kohtuvad kell 17 kohalike elanikega Kersti Sarapuu, Anneli Ott, Kaido Höövelson, Jaanus Karilaid, Tarmo Tamm ning samuti on kohal majandus- ja taristuminister Taavi Aas.

Samal ajal peetakse rahvakohtumine ka Jõgeval restoranis Kosmos, kus osalevad Marika Tuus-Laul, Enn Eesmaa, Marek Jürgenson, Andrei Korobeinik, Erki Savisaar ja Natalia Malleus.

Homme kohtutakse Jõgeva, Põltsamaa ja Mustvee valla juhtidega ning külastatakse Jõgeva haiglat, Kuremaa ujulat ja Mustvee kordonit. Muuhulgas on programmis mitmete hooldekodude külastus ning tutvumine OÜ MFO ja Kuremaa ujula ja minispaa esindajatega.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus