Kesk-Peipsi sadama riigihanke tähtaeg pikenes

Mustvee linnavalitsus otsustas pikendada Kesk-Peipsi sadama esimese etapi ehitustööde teostaja leidmiseks välja kuulutatud riigihanke tähtaega, mis oli esialgu määratud 15. detsembriks.

 

Mustvee abilinnapea Urmas Lauri sõnul on ehitaja väljavalimisega tegelev  komisjon  hinnapakkumiste esitamise uueks lõpptähtajaks määranud 29. detsembri. “Võimalik, et tähtaeg lükkub veelgi edasi. Nimelt on praeguseks hankel osalemiseks tarvilikud dokumendid välja võtnud neliteist firmat, kellelt kokku on laekunud 122 teemakohast küsimust, millele üksikasjalikult ja täpselt vastata tuleb,” ütles Laur.

“Sadama ehitamine on keeruline ja töömahukas, seepärast on mõistetav, et ehitajaks kandideerijad soovivad objekti kohta võimalikult palju informatsiooni saada.

Aktiivne osalemine   Kesk-Peipsi sadama riigihankel on aga hea näitaja ja võimaldab läbi tugeva konkurentsi välja selgitada firma, kes teeb sobiva hinnaga pakkumise ja ehitab kvaliteetselt,” lisas ta.

Linnapea Mati Kepi sõnul taotletakse sadama ehitamiseks raha Euroopa Liidu piirkondade konkurentsi tõstmise meetmest Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse kaudu.

Projekt Kesk-Peipsi sadamad on üks Jõgeva maavanema Aivar Koka poolt välja töötatud arenguvisioonidest, mille raames on kavas ehitada Mustveesse reisi- ja jahisadam. 

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus