Kesk- ja gümnaasiumiastme paremad lauljad selgunud

 

Palamusel võistlesid kesk- ja gümnaasiumiastme lauljad, algklasside laululapsed võistlesid juba 26. novembril Voore Põhikoolis. V-VI klasside solistidest sai peapreemia Kristiine Mölder Põltsamaa Ühisgümnaasiumist ning eripreemiad Merilyn Miljand Esku Lasteaed-Algkoolist ja Liivi Kirtsi Voore Põhikoolist. Ansamblitest tunnistati selles vanuserühmas parimaks Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ansambel, eripreemia sai Esku Lasteaed-Algkooli oma.

VII-IX klasside solistidest tunnistati peapreemia vääriliseks Joonas Paas Jõgeva Gümnaasiumist, eripreemiad läksid Käthi Kivile Palamuse Gümnaasiumist ja Laura Suikile Põltsamaa Ühisgümnaasiumist. Ansamblitest oli parim Sadala Põhikooli oma, eripreemia väärilised Palamuse Gümnaasiumi ja Jõgeva kultuurikeskuse laulustuudio oma.

Gümnaasiumiealiste hulgas oli parim solist Liisa Nõmme Põltsamaa Ühisgümnaasiumist, eripreemia pälvisid kolm tema koolikaaslast: Madis Velström, Kaja Kaus ja Kaspar Kadastik. Ka vanima vanuserühma ansablitest tunnistati parimaks Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tütarlasteansambel.

Pikemalt saab Palamuse lauluvõistlusest lugeda teisipäevases Vooremaas.
RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus