Kesk-Eesti mess toimub tänavu linna päevade raames

“Senisel kujul hakkas mess end mingil määral ammendama, ent kuna kohalikud ettevõtted ja asutused vajavad ikkagi võimalust end rahvale tutvustada, võtsime tänavu ette mõned uuendused,” ütles Kesk-Eesti messi projektijuht Katrin Polli. “Lisaks sellele, et mess toimub koostöös linnavalitsusega Jõgeva linna päevade raames, on veel teinegi uus moment: teisel messipäeval, laupäeval, 27. mail toimub nimelt Jõgevamaa kevadlaat.”

Laadal oma toodangut müüma ja tutvustama on oodatud eelkõige käsitöömeistrid. Nende jaoks püstitatakse Kesk-Eesti Ärikeskuse ette laadatelk, milles pinda 340 ruutmeetrit. Arvatavasti avaldavad laadal osalemise soovi ka nn Poola kauba müüjad, ent nemad peaksid Katrin Polli sõnul katsuma endale siiski linna turuplatsil koha hankida. Seevastu turismiettevõtjad ja taimedega kaubitsejad on laadale vägagi oodatud.

Kui kauplejatel tuleb maksta ka platsimaksu, siis külastajatele on sissepääs laadale tasuta.

Messiga on tavaliselt kaasnenud ka päris mahukas kultuuriprogramm. Kuna seekord toimub mess linna päevade ajal, siis see eraldi kultuuriprogrammi ei vaja, vaid messikülastajad saavad nautida linna päevadega kaasnevaid kultuuriüritusi.

“Kesk-Eesti mess on kujunenud kohaks, kus ettevõtted ja asutused ? nii kohalikud kui ka mujal Eestis tegutsevad ? end tutvustada saavad,” ütles Katrin Polli. “Eelmisest messist möödunud aasta jooksul on ju enamasti kõigil midagi uut juurde tulnud. Messil leiavad firmad uusi äripartnereid ja kliente, mõnikord aga ka tööjõudu.”

Kesk-Eesti mess toimub, nagu mitmel varasema aastalgi, Jõgeva kultuurikeskuses. Kes messil või laadal osalemisest huvitatud, võtku kontakti Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskusega. Kontaktandmeid ja lisainfot saab keskuse koduleheküljelt www.jogevaevk.ee.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus