Kesk-Eesti mess ootab reedel ja laupäeval külastajaid

Sihtasutuses Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Kesk-Eesti messi projektijuhina töötav Katrin Polli märkis, et messile on tänaseks registreerunud 70 firmat. Viimastel päevadel on messile tulijatena end kirja pannud turismiteenuseid pakkuvad Tammemäe turismitalu ja Kaiu puhkebaas, samuti ka akende tootjad Seicom ja Arutech Grupp.

Papist autode ralli

Messil toimub teist aastat järjest papist autode ralli “Jõgeva Papp 2005”, mille viib läbi Jõgeva Kunstikooli õpetaja Auli Kumel. Autode ehitamist alustatakse reedel kell üks, aega on võistlejatel täpselt tund. Korraga asub võistlema kolm meeskonda, kus liikmete arv pole piiratud. Autod ehitatakse papist ja teibist, neid hindavad eksperdid. Hinnatakse automudeli esitlust, auto välimust, mootori häält, mahutavust, manööverdamisvõimalusi, vastupidavust.

Vooremaad ja Ärilehte välja andev aktsiaselts Seitung võtab nii reedel kui ka laupäeval oma boksis vastu tasuta erakuulutusi 17. mail ilmuvasse Ärilehte. Loomulikult on nii reedel kui ka laupäeval messil maakonnalehe ajakirjanikud.

Lehe tellijatele EhitusGamma kliendikaart

Kõik, kes tellivad maakonnalehe Vooremaa vähemalt kolmeks kuuks, saavad messil EhitusGamma boksist ka tasuta firma kliendikaardi. Ehituskaupu pakkuva kauplusteketi poodidest Jõgeval, Põltsamaal, Paides ja Türil saab kaardiga igalt ostult 10 protsenti soodustust. Samuti pakub EhitusGamma kliendikaardi omanikele soodustusi Sinu Pubi.

Füüsilisest isikust ettevõtja Jaan-Ivo Lukase meediabüroo boksis on külastajatel võimalik avaldada arvamust, milline on kõige rohkem ajakirjanduse kaudu meelde jäänud Jõgevamaa ettevõte. Kõige rohkem hääli saanud firma saab auhinna, samuti loositakse üks auhind välja vastajate vahel.

Raamatute kirjastaja Koolibri tuleb soodushindadega müüma ja tutvustama suures valikus raamatuid.

Kultuurikeskuses peab messikülalistele ja messil osalejatele mõeldud kohvikut Virge Mitt.

Ekstreemsete elamuste harrastajad saavad nagu mullugi nautida Bungee hüppeid.

Messi ajaks paigutatakse kesklinna telk, kus esinevad ka Jõgevamaa sõpruspiirkonna Järvenpää taidlejad ning teised artistid. Laupäeval demonstreerib oma tehnikat kohalik päästeteenistus.

Heategevusliku oksjoni tulu läheb sel aastal Jõgeva lasteaia “Karikakar” mängunurkadesse uute arendavate mänguasjade ostmiseks.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus