Kes soovib osaleda juhtimismängus?

Ühtekokku pääseb mängus osalema 16 võistkonda. Igas saates lähevad kaks kolmeliikmelist võistkonda ühte tuntud ettevõttesse ja hakkavad lahendama sealselt juhilt saadud juhtimisprobleemi. Esimese kaheksa saate võitjameeskonnad liiguvad edasi veerandfinaalidesse, kus neid ootab ees juba pisut keerulisem probleem. Saatesarja üldvõitjaks tuleb võistkond, kes tunnistatakse parimaks finaalsaates. Telemängu peaauhind on tasuta reis ja priipääse ühele maailma kõige esinduslikumale juhtimiskonverentsile.

Telemängu on oodatud soovitavalt keskastmejuhtidest või spetsialistidest koosnevad võistkonnad erinevatest ettevõtetest üle Eesti. Mängijatel avaneb ainulaadne võimalus pääseda tuntud suurfirmade (näiteks Hansapank Eesti, Elcoteq Tallinn, Falck Eesti, Tallinna Sadam, Eesti Päevaleht) kinniste uste taha ning näha, milliste probleemidega puutuvad iga päev kokku sealsed juhid.

Osalejatele annavad ülesannete lahendamisel tagasisidet nii kaasusfirmade tippjuhid kui ka juhtimiskonsultantidest ja juhtimisala professoritest koosnev ?ürii. Mängus osalejatelt eeldatakse juhtimisalast kogemust või teoreetilisi teadmisi juhtimisest, samuti head suhtlemisoskust ning innovaatilist ja loomingulist lähenemist juhtimisalaste sõlmküsimuste lahendamisele.

Telemängu JuhtimisAju rahastab Eesti Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), mängu idee ja teostuse töötasid välja TTÜ organisatsiooni ja juhtimise õppetooli eksperdid koostöös produktsioonifirmaga AA Visioon Stuudio. Viimane on ka sarja tootja

Telemängus osalemiseks saab registreeruda 31. augustini internetileheküljel www.juhtimisaju.ee või saates võistkonna liikmete CVd aadressil produtsent@juhtimisaju.ee.

Telemäng JuhtimisAju toob praktilise juhtimiskoolituse klassiruumist välja ja pakub kõigile võimaluse täiendada oma juhtimisalaseid teadmisi Eesti paremate ettevõtete igapäevatöös esinevate konkreetsete probleemide najal.

VOOREMAA

 

blog comments powered by Disqus