Kavatsed kosida suvel? Siin on 5 asja, millega peaksid kõigepealt arvestama

SISUTURUNDUS

Ehkki suvi on lõpusirgel, ei tähenda see, et tuleks oma kosimisplaanid edasi lükata. Suvi on vaieldamatult kõige populaarsem aeg Eestis kihlumise ja abiellumise jaoks, kuna ilmselgelt esitab meie ilm omajagu katsumusi ning takistab kallima käe palumist talvekuudel.

Kui oled plaanimas kihlumist suvel, tasuks esmalt kaaluda alljärgnevat viite asja, et olulise küsimuse küsimine läheks võimalikult sujuvalt.

1. Selgita välja kallima sõrmusesõrme suurus

Eduka ettepaneku alus on õige sõrmuse leidmine. Esimese sammuna tuleks välja selgitada kallima sõrmusesõrme suurus, kuid see on suvel üks kõige lihtsamaid ülesandeid. Jälgi, millist sõrmust kannab su armastatu sõrmes suvel ning paku välja, et lähete näiteks koos randa ujuma. Sellise ettevõtmise tarbeks aga võtab kindlasti neiu sõrmuse ära, kuna ei soovi seda rannas ära kaotada. Just see hetk ongi sinu võimalus sõrmuse diameeter ära mõõta ning meelde jätta!

Eriti oluline on seda kõike teha just palaval ajal, kuna palava ilmaga kipuvad sõrmed olema natuke priskemad. Kui valid mõõtmiseks välja sellise sõrmuse, mida su kallim kannab meeleldi suvel väga palava ilmaga, võid olla kindel, et valid ka ise õige suurusega sõrmuse.

2. Ilus sõrmus ei pea olema kallis

Kihlasõrmused on saadaval pea igas hinnaklassis. Kui välismaal on levinud kihlasõrmuse hinnakultus, mille kohaselt peab sõrmuse hind olema võrdne mitme kuu sissetulekuga, siis Eestis ei ole asi õnneks nii karm.

Tegelikult võid leida väga kauni ja kvaliteetse sõrmuse taskukohase hinnaga. Hind sõltub eelkõige valitud metallist ja kalliskividest – kui valida teemantsõrmus, siis on selgelt hind kõrgem. Samas aga on tsirkoonidega sõrmused sama kaunid, ent kordades odavamad.

Ära karda võrrelda sõrmuseid ning ära arva, et pead välja käima terve varanduse. Kõige olulisem ei ole mitte sõrmuse hind, vaid žest ise.

3. Vali ettepaneku tegemiseks sümboolne asukoht

Suvi annab võimaluse ettepaneku tegemiseks kusiganes hing ihaldab, mis tähendab ühtlasi, et sobiva paiga väljavalimine võib olla parasjagu keeruline.

Seetõttu tuleks eelkõige lähtuda sellest, millised paigad on teie mõlema jaoks erilised. Võib-olla saite tuttavaks mõnes erilises paigas? Võib-olla on kallimal mõni lemmikkoht? Võib-olla viid partneri teie esimese kohtingu paika?

Vali kindlasti selline koht, millel on teie mõlema jaoks eriline tähendus. Niiviisi on ettepanek tunduvalt erilisem, kui lihtsalt suvalises kenas restoranis tehtud ettepanek.

4. Mõtle ka kihluspeole

Kui ettepanek saab jaatava vastuse, siis järgmine samm on kihluse tähistamine sõprade ja pere seltsis. Suvi on ka selle jaoks suurepärane aeg, kuna võid lihtsa vaevaga korraldada väikese aiapeo.

Lisavariandina tasub mõelda ka erinevatele restoranidele, eriti sellistele, kus on saadaval väliterass. Niimoodi on ka kihluspidu natuke erilisem. Tegemist on siiski kord elus ettevõetava peoga, seega ära ole kitsi ning mõtle viisidele, kuidas ka kihluspidu oleks natuke erilisem tavapärastest koosviibimistest.

5. Ära mõtle üle

Abiellumine, kihlumine ja ettepaneku tegemine võib kõik üsna ärevile ajada. Kuna abieluettepanek on niivõrd oluline tegu, võid ka end niisama ülemäära närvi ajada ning unustada ära kõige tähtsama. Abieluettepaneku puhul ei loe see, kui suurejooneline see on või kui kallis on sõrmus. Kõige olulisem on see, et sa tähistad oma armastust kallima vastu.

Juhindu eelkõige oma südamest ning mõtle sellele, kuidas oma armsamat üllatada. Kui keskendud sellele, läheb ettepanek kindlasti väga sujuvalt.

 

blog comments powered by Disqus