Kaunid hetked jäävad südamesse

Tekkis soov näha üle hulga aastate taas endisi töökaaslasi. See soov sai teoks oktoobrikuu 9. päeval, kohtumispaigaks  kodulinna Mustvee restoran Ankur. Tööaastaid möödus mul seal 15, ära olen olnud aga 32 aastat. Ometi pole väike kodulinn kauni järve kaldal ununenud.

Oli tore ja väga armas, et meid küllaltki palju kokku oli tulnud ja et kõik, kes me omal ajal päev päeva kõrval koos töötasime, oleme jäänud ikka rõõmsameelseiks. Toitlustuse vallas tuleb ette ka päevi, mil läheb tarvis väga palju kannatlikkust, jõudu, maitsmis- ja ilumeelt.

Aastad võivad küll meie jumet muuta, kuid iseloom ei muutu.

Tänan südamest kõiki, kes nii lähemalt kui kaugemalt kohale tulid, sõitu ja koosistumist ajaraiskamiseks ei pidanud. Kahjuks mängib ju kiirus meie elus väga suurt rolli.

Aitäh teile, kes te tulite, olite rõõmsad, meenutasite koos vanu aegu, laulsite kaasa restorani toreda ansambliga!

Mul on olnud elus õnne kohtuda väga paljude heade inimestega. Nii oli ka seekord, kui astusin paljude aastate järel üle koduse restorani läve.

Siin üllatas meeldivalt kaunis ja stiilne interjöör, soe vastuvõtt. Nii juhataja Riina Pajula kui  kogu teenindav personal olid väga lahked ja vastutulelikud. Eraldi tänan kokka Tanjat, kelle toidud olid imemaitsvad ja kenasti serveeritud.

Soovin, et teie restorani igasse päeva jaguks rõõmu ja naeratusi.

Soovin teile aastalõpuks paljude kaunite laudade katmist!

Ilusaid peagi saabuvaid jõulupühi ja toredat aastavahetust kogu kollektiivile ja teie peredele! 

Koidu Bergmann Rakverest

blog comments powered by Disqus