Kastmed nooremale ostjaskonnale

Alles esmaspäeval võeti tootmisliinilt vastu esimene partii Felixi Burgerikastet, millega saab väga lihtsalt kodus hamburgerit valmistada, kuid kaste sobib ka võileibade maitsestamiseks, samuti friikartulite ja tatrapudru kõrvale.

Burgerikastme näol on tegemist klassikalise majoneesi-ketšupi kastmega, mis on mahe ja isuäratav. Samasse kiirtoidusarja kuulub ka Felix Kartulikaste, mis on eelkõige mõeldud külma kastmena friikartulite, keedu- ja ahjukartulite maitsestamiseks.

Loomulikult sobib see kaste lisandiks ka paljudele teistele toitudele. Kartulikaste sisaldab kurki, porgandit, lillkapsast ning sibulat, mis loovad koos huvitava maitsekombinatsiooni. Need eelkõige nooremale ostjaskonnale suunatud tooted peaksid kauplustesse jõudma veel selle nädala lõpuks ja nende hinnaks peaks kauplustes olema umbes 20 krooni.  Põltsamaa Felixi turundusdirektori Marek Viiloli kinnitusel näitavad uuringud, et inimesed teevad järjest rohkem ise kodus süüa.  Kastmed muudavad selle ettevõtmise mugavamaks ning mitmekesistavad kodust toidulauda. 

iii

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus