Kaspar Päll pürib oma unistuste täitumise poole

JJ-Street Tantsukooli Jõgeva filiaali silmapaistev õpilane Kaspar Päll on viimase kolme aastaga arenenud rohkem kui kunagi varem ning on püstitanud eesmärgid, mille poole iga päev püüelda.

Ta on alati kohal ja tema peale saab loota.Vaikse pealispinna all peitub suur teotahe ja soov saavutada oma unistuste täitumine,” ütles Kaspar Pälli treener Kairi Jerlov. Tema sõnul on Kaspar just selline meeskonnakaaslane, kes alati aitab ja toob oma eesmärkide nimel ohvreid, kuid paistab ka silma sooviga midagi korraldada ning juhtida. Näiteks organiseeris Kaspar augustikuus tantsufilmide maratoni Jõgeva noortekeskuses.

Kaspar alustas tantsimisega kolm aastat tagasi ning kartis enda sõnul alguses samamoodi nagu mitmed uued tulijad praegu.

Tema sõnul kardavad alguses mitmed, et ei oska tantsida, aga keegi pole sündinud heaks tantsijaks ning sõbraga koos tulles ei ole hirm enam nii suur.

 Tulin JJ-Streeti kolm aastat tagasi ning olen arenenud tänu oma treenerile. Nüüd on minu üks lähieesmärkidest saada treeneriks ning lisaks tahan luua edukad firmad,” rääkis noormees.

Kairi Jerlovi sõnul ootab Jõgeva meeskond uusi liikmeid ning praegu on kodulinna kasvanud tugev tiim, kes hoiab kokku ja on korraldanud üritusi, näiteks Jõgeva kogupere filmipäev. “Jõgeva õpilased on väga uuendusliku mõtteviisiga. Nad on saanud iseseisvamaks ja proovivad ise rohkem asju korraldada ja ära teha.” Jerlovi sõnul soovib iga inimene kuuluda kuhugi, kus on tagatud nii personaalne kui ka meeskondlik lähenemine, professionaalsus ja suurepärased tulevikuvõimalused.  “Ei liialda, kui ütlen, et JJ-Street võib olla parim asi, mis teie elus veel puudu on.”

Kaspar Päll iseloomustab Jõgeva tiimi ja treenereid kui sõbralikke ja heasüdamlikke inimesi, kelle käest saab alati nõu küsida. “Minu arvates peaks igaühel olema mõni hobi või kirg, muidu hakkab inimesel igav ja siis hakatakse tavaliselt lollusi tegema, mis võivad tekitada palju probleeme.”

Kaspar kinnitas, et kui tahetakse olla tulevikus edukas, siis on just JJ-Street õige koht, kus õpetatakse suurelt mõtlema, hästi tantsima ja oma unistusi ellu viima.

Kairi ootab kõiki uusi huvilisi trennidesse kogu septembrikuu vältel, kuid esimene tasuta näidistrenn toimub pühapäeval, 31. augustil Jõgeva kultuurikeskuses.

i

LENEL KARU

blog comments powered by Disqus