Kasepää vald saab interneti püsiühenduse

Kasepää vallavanem Jüri Vooder märkis kohtumisel maavalitsuse esindajatega, et nende vallas pole enamikus kodudes praegu interneti püsiühendust, mis on aga igapäevaelu korraldamiseks nüüdsel ajal hädavajalik.

?Kasepää valda oleks mõttekas paigaldada traadita internet. Leppisime valla juhtidega kokku, et koostöös maavalitsusega püüame interneti püsiühenduse käesoleva aasta jooksul tööle saada,? lausus maavanem.

Tema sõnul on reaalne jätkata ka Kasepää valda läbivate teede uuendamist. ?Et hakatakse remontima Piibe maanteed, siis usun, et räägime läbi Tartu Teedevalitsusega ja teatud kogus freesitud asfalti jõuab ka Kasepää valla teedele,? lubas Aivar Kokk. Jüri Vooder märkis, et vallas on teeremonti tehtud igal aastal, kuid elanikud sooviksid veelgi rohkem heas korras teid.

Kasepää vallas on viimastel aastatel üsna palju ka ehitatud. Valminud on rahvamaja ja nüüdisajastatud Tiheda lasteaed-algkool.

Maavalitsuse delegatsioon külastas Kasepää vallas veel Peipsi Kalatööstust, palkmaju valmistavat firmat Ranman Grupp, talunik Villem Liini kartulihoidlat, Tiheda lasteaed-algkooli ning Raja vanausuliste kloostrit.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus