Kasepää laululaval peetakse muusikafestival “Peipsi romantika”

Mittetulundusühing Parim Valik korraldab 19. ja 20. juulil Kasepääl muusikafestivali Peipsi romantika”, mille kavatseb muuta igasuviseks kultuurisündmuseks Peipsimaal.

MTÜ Parim Valik juhatuse liikme Hannes Soosaare sõnul on festivali eesmärk pakkuda nii kohalikele elanikele kui ka kaugemalt tulijatele kvaliteetset ja professionaalset muusikaelamust ja meelelahutust.

Romantiliste ja akustiliste kavadega astuvad üles Liisi Koikson, Marko Matvere ja Peep Raun, Bonzo, Ott Lepland & The Band. Lähtusin esinejate valikul sellest, kes on minu lemmikartistid Eestis ja ühtlasi sobiksid Peipsi äärde esinema. Sellest joonest tahan kinni hoida ka järgmistel festivalidel,” ütles ta.

Festival peetakse Kasepää laululaval, mis mahutab kuussada kuni kaheksasada inimest.

Ettevalmistaval etapil oleme sõlminud kokkulepped esinejate, turvameeste, piletimüüjate, heli- ja valgustehnika pakkujaga, pidanud läbirääkimisi sponsorite ja koostööpartneritega, organiseerinud reklaamikampaaniat. Kontserdipaiga ettevalmistusega tegeleme juunis-juulis. Järve või merega on seotud Marko Matvere ja Peep Rauni kava, mis koosneb merelauludest koos lugudega purjelaevanduse hiilgeaegadest,” rääkis Hannes Soosaar.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus