Kasel ja Ojal on veel võimalik Eesti meistriks saada

Nädalavahetusel peetakse Misso rallikrossirajal Eesti meistrivõistluste viimane etapp, kus  Põltsamaa noormeestel Arvo Kasel ja Sten Ojal  on hea õnne korral veel võimalik Eesti meistritiitel pälvida.

Möödunud nädalavahetusel peeti Riias Bikernieki rallikrossirajal eelviimane Eesti meistrivõistluste etapp, kus oma meistritiitlilootusi suurendasid nii Arvo Kask kui ka Sten Oja. Division 1A klassis on sel aastal üsna head hoogu näidanud Janno Ligur, kes praktiliselt igal etapil konkurentidele vaid tagatulesid näitab. Sel korral polnud Liguril  siiski väga palju õnne, nimelt pidi ta tehnilise rikke tõttu sõitu katkestama. See andis võimaluse tema lähimatele konkurentidele Andre Kurele ja Arvo Kasele. Lätis soosis õnn Andre Kurge, kes võttis sealt esimese kõrgeima poodiumikoha hooajal. Arvo Kask sai Läti etapilt väärtuslikud teise koha punktid. Praegu lahutab klassi liidrit Janno Ligurit ja teise koha meest Arvo Kaske üksteist punkti. Kaugel pole ka Andre Kurg, kel liidrikohast puudu viisteist punkti.

Kuigi möödunud aasta Eesti meistrivõistluste ERC2000 klassi meister Sten Oja liitus meistrisarjaga alles kolmandal etapil, pole temalgi veel lootus koduse meistritiitli saavutamiseks kadunud. Praegu lahutab teda esikohamehest Pait Reimanist neliteist punkti. Selleks, et meistritiitel endale võita, tuleb Stenil  saavutada viimasel etapil kiireid aegu, napsata sellega endale lisapunkte ning kindlasti ka etapp võita. Samas sõltub kõik väga palju praegu esikohta enda käes hoidvast Pait Reimanist. Kui Reiman näitab Missos head hoogu, siis muutub Sten Ojal meistritiitli võitmine väga raskeks kui mitte võimatuks.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus