Kas teie juba sorteerite prügi?

Rein Randoja, pensionär

Sordin ikka. Ilma pandimärgita taara viin spetsiaalsesse konteinerisse, patareid ja ohtlikud jäätmed samuti. Neid nõudeid olen püüdnud ikka täita. Keskkonna jaoks on see väga vajalik. Viin klaasi ja ohtlikud jäätmed, näiteks värvid, spetsiaalsetesse kohtadesse, et neid mitte üldprügi hulka visata. Minu kodu juures on iga maja juures suur konteiner. Saan seal panna eraldi näiteks plastmassi ja klaasi.

Heli Malm, õpilane

Hetkel veel ei sordi. Kindlasti hakkan sellega varsti tegelema, sest muidu võib trahvi saada. Natuke siiski vaatame, mida kuhu viia. Tagatisrahamärgiga pudelid viime kokkuostu. Paberi ning muu, mis ei reosta, põletame ahjus.

Lilia Pärendson, sekretär-raamatupidaja

Niivõrd-kuivõrd. Elan oma majas ja prügi, mis põleb, põletan ära. Klaasi viin näiteks Kaareperre spetsiaalsesse konteinerisse. Ei kujuta ettegi, mis järgmisest aastast saama hakkab. Suurte majade ette tulevad ilmselt spetsiaalsed konteinerid. Tööl oleme ka sellel teemal arutanud.

Veroonika Prjadko, kodune

Praegu küll ei sordi. Meil pole prügikastigi. Suure osa paberist põletame poja juures pliidi all. Taara läheb poodi, muud küll hetkel ei sordi.

Kristi Talistu, õpilane

Ei sordi. Meil ei ole kodus eraldi prügikaste. Minu toas on ainult paberikorv, köögis prügikast ülejäänud prügi jaoks. Nüüd peab hakkama jäätmeid sortima. Lugesin selle kohta mingist lehest.

Berit-Bärbel Rebane

blog comments powered by Disqus