Kas Teid häirib Kodakondsus- ja Migratsiooniameti Jõgeva büroo võimalik sulgemine?

Heino Lätt

Ma televiisorist kuulsin jah, et tahavad migratsiooniameti büroosid sulgema hakata, kuid seda küll ei teadnud, et Jõgeva oma ka kinni pannakse. Minule selline tegevus küll ei meeldi. Nüüd jäävad ju paljud jälle ilma tööta, sama nagu nende postkontoritegagi oli. Samas on vahel endal ka asju tarvis ajada ja nüüd peab siis hakkama selle pärast Tartusse sõitma.

Mati Maasik

Ega see hea plaan ei ole, et migratsiooniamet kinni pannakse. Tihtipeale on endalgi vaja mõnda asja seal ajada. Minu arvates pole isegi see lahendus, kui postkontorid mõne KMA kohustuse üle võtaks, sest postkontor tehku ikka oma tööd ja migratsiooniamet oma tööd. Ehk keerulisemaks nüüd natukene see elu läheb, kui peab passi tegemiseks Tartusse või mujale sõitma hakkama.

Joel Täht

Kuskilt juhtusin kuulma jah, et tahavad siin passiameti kinni panema. Ma olen Jõgeval 51 aastat elanud ja senimaani pole mul veel seda asutust tarvis läinud ja ehk ei lähe tulevikuski. Seega mind eriti ei häiri, et nad siin selle büroo sulgevad.

Ethel Vaaks

Ma ei olnud teadlik, et Jõgeva büroo suletakse, aga mind see väga ei häiri. Kõik oma isiklikud dokumendid olen ajanud Tartu büroo kaudu. Jõgeva Migratsiooniametiga pole mul siiamaani tegemist tulnud teha. Minu elu see sulgemine kuidagi raskemaks ei muuda.

Jana Ojala

Otsesest allikast veel kuulnud ei ole, kuigi mingid kõlakad juba käivad jah büroode sulgemise kohta. Ise suhtun nende sulgemisse loomulikult negatiivselt, sest asjaajamine läheb selle tõttu ebamugavamaks. Seda, kas kohalikud postkontorid migratsiooniametite ülesannetega hakkama saavad, ma kommenteerida ei söanda.

Küsis ja pildistas EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus