Kas te raamatukogus käite? Kui sageli ja millises?

Eugen Kallavus, traktorist

Mina käin kuus kaks korda Saduküla raamatukogus. Võtan ikka iga kord mõne raamatu. Kui vahel öösel und ei tule, siis loen. Teema järgi mul lemmikuid ei ole. ?Seiklusjutte maalt ja merelt? meeldivad. Loodusest meeldib lugeda. Viimati näiteks mürkmadudest. Kriminulle loen ka. Saduküla raamatukogu valik võiks suurem olla. Loodusest on hetkel liiga vähe raamatuid ning uuemat kirjandust on ka vähe.

Liia Kiisel, töötab Perevaras (FIE)

Käin ikka. Kesklinna raamatukogu lugemissaalis käin ajakirju lugemas ja alumiselt korruselt võtan tarbekirjandust. Näiteks mööbli restaureerimisest, ehitusest, korteri remondist ja lapitöödest. Teisiti ei saa. Raamatud on kallid, ei hakka sellepärast kõiki kokku ostma. Kasutad ju ainult siis, kui remonti teed. Olen valikuga väga rahul. Meeldib see, et kui ei saa kohale minna, võib ka telefoni teel raamatuid pikendada. Toredad teenindajad on.  Lapselapsed viisin juba 4-5aastasena raamatukokku. Poiss käib väga aktiivselt. Tema lemmikuks on ?Berti päevikud?.

Enni Saar, pensionär

Käin linnaraamatukogus. Kui tähtaeg läbi saab, viin ära ja võtan uued. Väga ilus ja meeldiv teenindus. Teenindajad on väga armsad, ei riidle. Isegi siis mitte, kui tähtaeg üle läheb. Annavad vanainimesele andeks. Ma olen palju lugenud, hetkel lemmikkirjanikku küll öelda ei oska. Pigem loen seda, mis ette juhtub. Loen tutvustuse läbi ja kui meeldib, siis selle võtangi. Kui raamatuid osta ei jõua, siis on raamatukogu väga tänuväärne asi.

Jevgeni Orehhov, puusepp

Kogu aeg käin. Praktiliselt iga päev käin Jõgeva raamatukogus. Põhiliselt vaatan seal lehti. Raamatuid ei viitsi laenutada. Pigem loen ja vaatan kohapeal.

Tauno Leidre, tööotsija

Käin ikka, peaaegu iga päev. Jõgeva ja Tartu linnaraamatukogus.  Käin seal rate.ee-s ja internetis. Lehti ja raamatuid vaatan ka. Koju ei vii, ei viitsi.

Berit-Bärbel Rebane

blog comments powered by Disqus