Kas tasuks auto kohe välja osta või kasutada järelmaksu võimalust?

Photo by Pixabay: https://www.pexels.com/photo/bank-note-banknote-banknotes-bill-259251/


SISUTURUNDUS

Tähelepanu! Tegemist on finantsteenuse reklaamiga. Vajadusel tutvu teenuse tingimustega ning küsimuste korral konsulteeri asjatundjaga.

Auto omamine ei ole tänapäeval luksus, vaid igapäevane vajalik vahend, mis aitab hõlpsamini ühest kohast teise liikuda. Tänases maailmas soovib ilmselt suur osa inimestest omada autot, mis käib ajaga kaasas, omab mugavat lisavarustust ning on hoolduskuludelt säästlik. Ometi võib sobivaima auto ostmine olla suur väljaminek. Kas sellisel juhuks peaks standardeid alla laskma? On ka teine võimalus. Siinkohal võib kaaluda auto soetamist järelmaksuga. Auto järelmaksuga ostmine on tänapäeval väga laialdaselt levinud. Sisuliselt tähendab see igakuist fikseeritud summat, mida peab maksma seni kuni auto eest on täies ulatuses tasutud (järelmaksu tingimused võivad erineda). Paljud järelmaksu võimalusega ettevõtted ei nõua isegi sissemaksu, mis teeb ostjale olukorra veelgi meeldivamaks.

Auto järelmaks on valikuvõimalus inimestele, kes sooviksid endale soetada uut või vähekasutatud autot, kuid vajalikud rahalised vahendid selleks puuduvad.

Kindlasti tasub siinkohal läbi mõelda kas pikemas perspektiivis on kasulikum osta järelmaksuga uus, vähekasutatud auto või vanem auto. Vanema, kuid taskukohasema auto väljaostmine võib pikemas või isegi lühemas perspektiivis kujuneda väga kulukaks. Iial ei tea millised varuosad vanemal sõidukil peatselt väljavahetamist vajavad. Seetõttu tuleks hoolikalt kaaluda ehk on vähekasutatud või uue auto soetamine järelmaksuga just see, mis teile sobib. Paljud autode edasimüüjad pakuvad võimalust soetada kontrollitud ja garantiiga demoautosid järelmaksuga. Seega mõtlemisainet jagub ning sellises olukorras tuleks kaaluda erinevaid variante ja kindlasti leiate endale sobivaima.

 

blog comments powered by Disqus