Kas tahaksite poole väiksemat korvpalliväljakut?

Aga see olukord on nii hale ja troostitu, et ei viitsi selle kirjeldamiseks isegi mitte sõnu raisata. Teine võimalus: normaalmõõtmetega staadioni asemel ehitatakse Jõgeva Gümnaasiumi praeguse staadioni kohale 330-meetrise ringrajaga staadion, nagu on avaldanud soovi näiteks Jõgeva linna Isamaaliidu fraktsioon.

Selliseid ebastandardseid staadione rajatakse veel vaid väikeste maakoolide juurde, mitte maakonna keskusse kahe suure kooli vahele. Sellise staadioni rajamisega paraneksid küll Gümnaasiumi õpilaste kehakultuuriga tegelemise võimalused, samas ei mahuks sinna aga Ühisgümnaasiumi lapsed.

Ning spordi arengule Jõgeva linnas ei annaks see suurt midagi juurde, ebastandardsel staadionil on tülikas võistlusi korraldada ning ka treeningutel jääb see kitsaks ? ei mahuks ära ei heite-viskesektorid ega hüppepaigad.

Selline variant oleks Jõgeva linnale lausa kahjulik, sest hiljem on raske siia lähedusse normaalmõõtmetega staadioni rajada. See oleks umbes sama, kui rajada normaalsest poole väiksem korvpalliväljak.

HENDRIK LINDEPUU,
treener

blog comments powered by Disqus