Kas suvepuhkuse plaanid on peetud?

Urmas Välba, turvatöötaja Jõgevalt:

Mai alguses sain kaks nädalat puhkust juba kätte. See sai nii kähku otsa, et ei saanud arugi, kui puhkus juba läbi. Kuremaal ja Saadjärvel sai kalal käidud, Peipsile minekuks näpistan aega mõnel puhkepäeval sügisel — siis, kui ahven hakkab võtma. Puhkuse ajaks oli mul ka üks väike salaplaan, kuid see jäi täitmata. Jään talvepuhkust ootama.

Merit Laiuste, müüja Mustveest:

Puhkuse saan juulis. See on mul üle mitme aasta esimene suvine puhkus ja veel ei teagi, mida ma sellega peale hakkan. Sellal on Mustvee linnapäevad ja esimest korda ei pea ma siis tööl olema ning saan külaline olla. Ma pole veel Hiiumaal käinud, puhkuse ajal plaanin sinna koos perega sõita.

Arnold Jakoby, töödejuhataja Jõgevalt:

Suvepuhkus on peetud ja kõik plaanid täidetud.  Aeg läks põhiliselt suvilas suure töötähe all. Päevakese sain ka järvel olla, kuid kala ei võtnud ja sain vaid paadiga sõita. Septembris saan teise satsi puhkust, siis vast näkkab. Saab ka metsas seenel ja marjul käia.

Anna Grinkina, teenindaja Mustveest:

Ei teagi veel, millal puhkuse võtan. Küllap siis, kui tööd vähem. Loomulikult tahaksin puhkust suvel ja oma aias veeta. Vabas looduses tegutsemine on ju kõige parem puhkus. Kaugele polegi vaja minna, siinsamas on väga ilus. Plaanin sõita tütre juurde, et olla koos kolme lapselapsega.

Maarika Ariko, hooldusõde Jõgevalt:

  Puhkus sai läbi. See koguni kaks kuud kestnud puhkus oli minu elu üks parimaid. Käisime paljudel sugulastel külas,  loomaaias, mererannas, Peipsi ääres ning mujalgi. Maakodu sai korda tehtud, maal ongi kõige parem puhkus. Tänavune puhkus saigi rohkem perele ja kodule pühendatud.

Küsitles  ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus