Kas olete olümpia-huviline? Mida ootate Eestit esindavatelt sportlastelt?

Kersti, kodune ema

Olen olümpiahuviline, mulle meeldib iluuisutamine, vaatasin telerist ka  Tallinnas toimunud Euroopa meistrivõistlusi.  Mul on meie iluuisutajate suhtes ka teatud ootused. Jelena Glebova on ju väga andekas. Suusatamises on medalilootused pandud eelkõige Kristina Šmigun-Vähile, Andrus Veerpalule ja Jaak Maele. Olümpiat jälgin teleri vahendusel nii palju, kui väikese lapse kõrvalt seda teha saab.  

Ants, pensionär

Natuke ikka vaatan. Põhiliselt tunnen huvi suusatamise vastu. Jäähoki mind ei huvita. Murdmaasuusatamist vaatan niipalju, kui selleks võimalust on. Ma loodan, et Kristina Šmigun-Vähi ikka mõnel distantsil võidab. Meestest loodan Andrus Veerpalu peale. Iluuisutamise vastu mul suurt huvi pole. 

Endel, pensionär

Ikka vaatan ja huvitab, kuidas meie meestel läheb. Medalit loodan eelkõige Andrus Veerpalule. Kristina puhul arvan, et on hea, kui ta ühe kolmanda koha saab. Minu teada pole ta viimasel ajal enam nii tugevalt treeninud nagu varem. Kui aega on, jälgin ka neid alasid, kus meie sportlased kaasa ei tee. Näiteks huvitab mind jäähoki.  

Maari, ravimiesitleja

Ikka vaatan olümpiat, eelkõige neid alasid, kus Eesti sportlased võistlevad. Loomulikult loodan Kristinale  ja Andrusele. Oleks hea, kui meie sportlased võidaksid ühe kuld-,ühe hõbe- ja ühe pronksmedali. Jelena Glebova võiks tulla vähemalt kümne parema hulka. Jäähoki mind eriti ei huvita, küll aga huvitab see minu meest, kes on suur spordihuviline.  

Rille, kokk    

Minul on kahjuks olümpiamängude jälgimiseks vähe aega, olen oma ameti tõttu väga hõivatud. Medalilootused on ikka eelkõige Kristina Šmigun-Vähi ja Andrus Veerpalu peal. Iluuisutamisest ma eriti palju ei tea, kuid samas mulle see spordiala meeldib.

Küsitles TOOMAS REINPÕLD

    

 

blog comments powered by Disqus